COPYWRITING 

JAK PROSTO MOŻNA PODNIEŚĆ SKUTECZNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ, TAK ABY KUPUJĄCY NIE MÓGŁ OPRZEĆ SIĘ TWOJEJ OFERCIE?

Witaj Szanowny Przedsiębiorco!

Czy wiesz, że to co napiszesz na swojej stronie internetowej może mieć znaczący wpływ na wysokość Twoich obrotów?

W czasie czytania tego tekstu, zacznij się zastanawiać jak zmienią się Twoje relacje z klientami oraz jak zmieni się Twój wizerunek w ich oczach. Możesz też wyobrazić sobie jak szybko rosną Twoje obroty i dochody i jednocześnie  uciążliwa praca zamienia się w przyjemność. Może wystarczy, że dokonasz tylko niewielkich modyfikacji i przeróbek na stronie, a klienci zaczną intensywniej kupować Twoje produkty lub korzystać z Twoich usług. To, że zdecydowałeś się przeczytać tę ofertę i skorzystać z naszych usług i porad oznacza, że szybko zauważysz jak Twój biznes, Twoja strona internetowa i serwis przybliży Cię do sukcesu i większych pieniędzy.

Przeglądając strony internetowe można łatwo zaobserwować dwa rodzaje witryn – jeden typ to strony przemyślane, bardzo funkcjonalne, z przyjemną dla oka grafiką. Ich właściciele dbają głównie o walory wizualne strony. Drugi rodzaj to zaniedbane, przypadkowo zaprojektowane strony, nieatrakcyjne, prezentujące powierzchowną ofertę, podążające bardziej za modą niż sensownym wykorzystaniem możliwości Internetu do pomnażania sowich dochodów i rozwoju firmy.

Ćadna z tych grup jednak nie dba o zawartość tekstową swoich stron. Wynika to z tego, że albo nie wiedzą jakie teksty umieścić w witrynie, aby przyniosły oczekiwane rezultaty albo nie zdają sobie sprawy z  potęgi słowa pisanego w procesie komunikacji z klientem.

A do której gryp Ty należysz? Czy Twoja strona jest wystarczająco atrakcyjna? Czy Twoja oferta przyciąga nowych  klientów? Czy wiesz ilu nowych klientów pozyskałeś dzięki stronie Internetowej? Jeśli niewielu, zapewne zastanawiasz się dlaczego, przecież wszyscy mówią, że bez strony w dzisiejszych czasach firma, tak jakby nie istniała. A tobie nie przynosi oczekiwanych zysków. Może strona internetowa to reklama nie dla Ciebie, a może trzeba ją zmodyfikować zastosować inne, bardziej odpowiednie techniki, przeredagować ofertę.

Znam firmę, które przez kilka lat miała stronę z przepiękną grafiką, ale teksty na tych stronach pozostawiały wiele do życzenia. Ich zyski, nie rosły, a strona ładnie wyglądała w sieci. Dopiero, gdy zatrudnili profesjonalnego copywritera sytuacja odwróciła się diametralnie. Okazało się, że wzrosła nie tylko klikalność oferty, ale także sprzedaż .Od tamtej pory stać już ich nie tylko na drogiego copywritera, ale mogą płacić wysokie pensję innym pracownikom. Ich zyski systematycznie rosną, firma się rozwija, a właściciele nie spędzają już 16 godzin na pracy, ale spełniają swoje marzenia – jeden jeździ po świecie z rodziną, a drugi oddał się w pełni swojej pasji –wspinaczce górskiej. Nie martwią się już o koszty, pensje, podatki. Wiedzą, że nawet jeśli nie będzie ich w firmie przez kilka tygodni ich przychody nie spadną, a firma będzie się rozwijać.

Czy Tobie też przydałaby się taka zmiana? Czy nie wolałbyś zwiedzać starożytne zakątki Europy niż zastanawiać się jak jeszcze zmniejszyć koszty, bo konkurencja znowu obniżyła cenę. A czy Twoja rodzina nie byłaby szczęśliwa, gdybyś więcej czasu spędzał z nimi zamiast w firmie.

Nie wiesz jak to zrobić skontaktuj się z naszym konsultantem 501640771 lub wypełnij formularz


ZADBAJ O TO, ABY KLIENCI NIE MOGLI OPRZEć SIę TWOJEJ OFERCIE!!!

Zdając sobie sprawę, że napisanie  tekstów to największa zmora przedsiębiorców wychodzimy do Was z propozycją opracowania odpowiednich tekstów:

 • na strony internetowe,
 • na blogi,
 • dla potrzeb wyszukiwarek,
 • do kampanii e-mailnigowych,
 • do newsletterów i e-zinów,
 • na ulotki, plakaty, foldery,
 • do ofert handlowych,
 • oraz opracowujemy informacje prasowe,

Nasze teksty są tworzone w oparciu o znane i skuteczne standardy, które również są stosowane przez inne agencje interaktywne i copywritingu, z tą jednak różnicą, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając najodpowiedniejsze rozwiązania. Tworzymy teksty również w języku angielskim i rosyjskim, które sprawią, że Twój klient nie będzie miał wątpliwości o słuszności swojego wyboru dokonując zakupu właśnie u Ciebie. Możemy wdrożyć jedną usługę lub zastosować kilka rozwiązań w zależności od twoich potrzeb i celów.

 Praca nad takim tekstem składa się z kilu etapów:

 1. konsultacja z klientem w celu zapoznania się z ofertą, produktami i usługami firmy,
 2. analiza produktowa i wyodrębnienie cech i korzyści produktu,
 3. opracowanie tekstów i oferty klienta, tak aby komponowały się ze stroną, były dostosowane do wyszukiwarek, a co najważniejsze powodowały wzrost sprzedaży,
 4. konsultacja z klientem i akceptacja tekstu przez klienta,
 5. wykonanie ostatecznych poprawek i wdrożenie do strony.

Inwestując w skuteczny i perswazyjny tekst zyskasz nowych klientów, powiększysz swoje obroty, i unikniesz ciągłego wiązania końca z końcem. Ponadto będziesz mógł skupić się na rozwoju firmy, realizowaniu marzeń. Twoja firma wejdzie w nową fazę  i będzie pieła się w górę. Wyprzedzisz konkurencję i staniesz się liderem w branży, a Twój wizerunek ulegnie radykalnej poprawie.

Rozwiń swoje skrzydła, zmień podejście i wygraj najlepszych klientów!!!

 • Jeśli posiadasz stronę internetową i za jej pośrednictwem chcesz promować swoje produkty lub usługi, ale nie wiesz jak.
 • Jeśli masz sklep internetowy i chcesz dotrzeć do nowych rynków zbytu, ale nie wiesz jak przekonać do siebie nowych klientów.
 • Jeśli planujesz uruchomienie witryny internetowej, ale masz problem z doborem tekstu i odpowiednią prezentacją oferty.
 • Jeśli planujesz otwarcie sklepu internetowego, ale nie wiesz w jaki sposób przedstawić  swoją ofertę.
 • Jeśli planujesz wydanie ulotki reklamowej, ale nie wiesz jak dobrać odpowiednie słowa, aby była ona wystarczająco przekonywująca.
 • Jeśli planujesz opracowanie oferty handlowej dla potencjalnych klientów, ale nie wiesz jaka forma będzie najbardziej skuteczna.

Skontaktuj się z doradcą lub wypełnij formularz,

A my uwolnimy Cię od najbardziej nielubianej przez przedsiębiorców czynności, abyś mógł zająć się tym na czym się najlepiej znasz.

Stworzymy dla Ciebie niebanalne, atrakcyjne, przyciągające uwagę i dobrych klientów teksty.
Dobierzemy odpowiednie formy reklamy i marketingu, aby pomóc Ci wznieść się na wyżyny sukcesu.

Pamiętaj, że słowa, jeśli nie widzisz się osobiście z klientem, mają decydujący wpływ ma jego decyzję. A od tego jakie teksty zamieścisz w swojej ofercie zależy Twój sukces. Czy masz świadomość, że Twoich klientów nie interesuje kiedy powstała Twoja firma, ale co sprzedajesz i dlaczego klient ma to kupić?

Czy już widzisz jak Twoja oferta i zawartość tekstowa zmienia się na Twoich stronach internetowych?

Czy już wiesz co powinno być na Twojej stronie, a co należy wyrzucić?
Wyobraź sobie,  jak wzrasta liczba Twoich kontrahentów, którzy nie mogą oprzeć się Twojej ofercie, jeśli tylko pozwolisz nam przeredagować stronę.

ZOBACZ ILE WARTE JEST SŁOWO...

TYLKO ODPOWIEDNIO PRZEMYŚLANE I DOPRACOWANE TEKSTY MOGĄ PRZYCIĄGNĄć TAKĄ ILOŚć KLIENTóW, ABY SPRZEDAĆ WZROSŁO O 100%!!!

Zobacz jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki odpowiednio zredagowanym tekstom na stronach internetowych, mailingach, reklamach i ofertach handlowych:

 • Profesjonalnie opracowane teksty są jednym z kluczowych czynników decydującym o pozycji strony w wyszukiwarce, zatem zmiana Twojej oferty poprawi Twoje miejsce w popularnych wyszukiwarkach.
 • Odpowiednia zastosowana forma przekazu tekstowego wpłynie pozytywnie na wybory Twoich klientów.
 • Twoja oferta będzie bardziej przekonywująca niż konkurencji, co spowoduje napływ klientów do Twojej firmy.
 • Twoja sprzedaż wzrośnie,  a Ty będziesz mógł spać spokojnie.
 • Twoja strona internetowa zacznie wreszcie zarabiać na siebie, a Twoi kontrahenci nie będą mogli łatwo jej opuścić.
 • Kampanie mailingowe będą skuteczne, a Twoi kontrahenci będą wykonywać oczekiwaną przez Ciebie akcję.
 • Oferty handlowe będą bardziej przekonywujące i skuteczne.
 • Dzięki profesjonalnej ofercie nie będziesz musiał walczyć z konkurencją na ceny, a nawet będziesz mógł je podnieść.

Jeśli jeszcze nie wiesz jakie teksty powinny znaleźć się na Twojej stronie, jak je pięknie zredagować, aby skutecznie przemawiały do Twoich klientów skontaktuj się z naszym doradcą i umów się na spotkanie lub wypełnij formularz
     Formularz

 ZAUFAJ SPECJALISTOM, A SAM ZAJMIJ SIę TYM NA CZYM  ZNASZ SIę NAJLEPIEJ, A ZOBACZYSZ JAK ZMIENI SIę TWOJA FIRMA!

W rozmowach z klientami często pojawia się problem napisania tekstu reklamowego. Właściciel firm lub menager ma świetne pomysły na biznes, wie jak zdobyć źródła finansowania, świetnie dogadują się z dostawcami i współpracownika. Wszystko układa się znakomicie do mementu kiedy trzeba napisać tekst na stronę internetową czy ulotkę. Często powstaje on na kolanie, ale czy taki tekst będzie skuteczny, czy przyniesie zamierzone korzyści?

Przypomnij sobie sytuację, kiedy zleciłeś wykonanie strony internetowej - wszystko już było gotowe, ale nie wiedziałeś jakie teksty zamieścić. Zapewne umieszczałeś banały typu kiedy powstała firma lub jaki ma kapitał, ale kogo to interesuje. Twoi klienci chcą wiedzieć co masz im do zaoferowania. I tylko od odpowiednio napisanej oferty zależy jak będzie kształtować się Twoja sprzedaż.

Jeśli kiedykolwiek miałeś problem, aby przygotować teksty na stronę internetowe, ofertę lub ulotkę, nie wiedziałeś co i jak napisać teraz masz wybór zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a my zobaczymy jak można poprawić zawartość Twojej strony.

Pomagamy firmom w najtrudniejszej działce biznesu. Sprawiamy, aby ich strony i oferty przemawiały, a klienci nie mogli się im oprzeć. My znamy się na copywritingu sprzedażowym, Ty znasz się na prowadzeniu firmy. Rób to co umiesz najlepiej, a rzeczy trudne zleć specjalistom. Przeszliśmy wiele szkoleń i kursów z zakresu pisania perswazyjnych tekstów reklamowych i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje. Na bieżąco czytamy najnowsze książki i artykuły o skutecznym pisaniu. Wiemy jakich używać słów, jakich konstrukcji, i w jakiej formie pisać teksty, aby był skuteczny i zachęcał do kupowania. Ile czasu zajęłoby Ci nauczenie tego wszystkiego co my wiemy. A wiesz ile czasu pochłania napisanie takiego skutecznego tekstu. Czy nie lepiej zostawić ten problem specjalistom? Wybór należy do ciebie.

ZADBAMY O TWOJĄ OFERTę

Napiszemy dla ciebie teksty, które dadzą Ci przewagę nad konkurencją, przyciągną nowych klientów zwiększą Twoją sprzedaż przynajmniej o 100%.

Jeśli nam zaufasz i zlecisz napisanie tekstu to oprócz tego, że zyskasz przyciągającą uwagę klientów ofertę, zaoszczędzisz bardzo dużo czasu i nerwów, to poznasz mocne i słabe strony swojej firmy i produktów, zobaczysz jaką masz pozycję w stosunku do Twojej konkurencji, a ostatecznie zyskasz nowych klientów.

Zanim przystąpimy do pisania musimy dokładnie zapoznać się ze specyfiką Twojej firmy, ustalić grupę docelową i unikalną cechę Twojego produktu. Wszystko po to, aby wiedzieć, o czym mamy pisać i kogo przekonać. Twoja oferta będzie jedyna w swoim rodzaju, oryginalna i dostosowana do oczekiwań Twoich klientów.

  GWARANTUJEMY CI 100% SATYSFAKCJę

Nie musisz się niczego obawiać, jeśli nasza oferta nie spełni Twoich oczekiwań lub nie przyniesie oczekiwanego wzrostu sprzedaży napiszemy ją jeszcze raz bezpłatnie i bez zbędnego zadawania pytań. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym konsultantem. Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.

Teraz na pewno zastanawiasz się skąd będziesz wiedzieć jakie efekty przynosi nowy tekst. Za darmo zainstalujemy tester do mierzenia skuteczności tekstu sprzedażowego, dzięki któremu będziesz mógł analizować efektywność nowej oferty.

SKORZYSTAJ Z OKAZJI I ZAMóW USLUGę COPYWIRINGU JUĆ DZIŚ.

Jeśli  wyślesz zapytanie do końca miesiąca mailem na adres monika@ci.net.pl lub wypełnisz formularz,  to otrzymasz 5% żniżki, jeśli zdecydujesz się po wstępnej analizie na zamówienie usługi.

A jeśli po wstępnej analizie podejmiesz decyzję w przeciągu tygodnia to otrzymasz kolejne 5% rabatu. Razem 10%.

  A TERAZ TO CO INTERESUJE CIę NAJBARDZIEJ.
Czyli, ile to kosztuje i dlaczego tak drogo.

Na to pytanie będę mogła odpowiedzieć, kiedy poznamy szczegółowo Twoje problemy, oczekiwania, potrzeby i cele. Najlepiej jak od razu skontaktujesz się ze mną dzwoniąc lub wypełniając formularz.
To co mogę zagwarantować teraz to, że na pewno nie stracisz. Jesteśmy  przekonani, że wkrótce uznasz  to była najlepsza inwestycja od dłuższego czasu. Twoje przychody po umieszczeniu perswazyjnej oferty zaczną rosnąć szybciej niż Ci się wydaje. Przychody na pewno przewyższą koszt. Jeśli nie, zgodnie z naszą gwarancją będziemy poprawiać aż do skutku, ale to nie będzie konieczne.

ZOBACZ CO MOĆESZ JESZCZE ZYSKAć DZIęKI WSPóŁPRACY Z NASZĄ AGENCJĄ

Korzystając z naszych usług otrzymasz gratis:

 1. Godzinna konsultacje na temat marketingu internetowego - warta 150 zł
 2. Darmowy hosting na pól roku (przy zamówieniu powyżej 1500 zł) – wart 200 zł
 3. Darmową analizę swoje strony pod względem użyteczności i widoczności w sieci wartą -300 zł
 4.  W prezencie oferujemy Ci darmowe ebooki, które przybliżą Cię do tematyki copywritngu i e-marketingu: Jak napisać swój pierwszy tekst reklamowy oraz Poznaj potęgę artykułów
 5. Możesz też ściągnąć darmowy fragment ebooka Marketing Internetowy.

PAMIęTAJ, ĆE TYLKO ODPOWIEDNI DOBRANYMI SŁOWAMI DOTRZESZ DO SWOICH IDEALNYCH KLIENTóW.

Wysoka skuteczność tekstów reklamowych została już wielokrotnie potwierdzona przez managerów dużych i małych firm, ale jednak to od Ciebie zależy czy zostaniesz w miejscu czy ruszysz szybko do przodu.

Nie zwlekaj już teraz zadzwoń do naszego konsultanta lub wypełnij formularz. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać, a czym szybciej Twoja oferta zacznie skutecznie przemawiać do Twoich klientów tym szybciej zaczniesz więcej zarabiać. Nie chcesz przecież, żeby wyprzedziła Cię konkurencja, żeby przejęła Twoich klientów, a co gorsza pozyskała nowych. Pomyśl tylko ile czasu zaoszczędzisz powierzając nam to trudne zadanie i ile zyskasz.

Weź telefon i zadzwoń teraz do konsultanta lub wypełni formularz to my skontaktujemy się z my się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

P.S Naszym celem jest pomóc Ci w napisaniu skutecznego tekstu perswazyjnego oraz wskazanie Ci najlepszych dróg rozwoju tak, tak abyś przyciągnął do swojej firmy nowych klientów i znacznie powiększył swoje dochody. Dlatego, aby lepiej nas poznać zapoznaj się ze całą naszą szczegółową ofertę.

Ćycząc wspaniałych sukcesów
Gorąco pozdrawiam


Monika-Kot Pryszczewska
Doradca ds. marketingu internetowego

Projekt wspó3finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Spo3ecznego w ramach sektorowego programu operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.